KINGA LESZKOWICZ- AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIETNazywam się Kinga Leszkowicz. Moją misją jest przekazywanie wiedzy oraz inspirowanie kobiet w zakresie przedsiębiorczości, tak by czuły się spełnione nie tylko jako kobieta, żona, mama ale również w pracy zawodowej.

Aby być przedsiębiorczym, potrzebujemy siły, strategii, wysokiego poczucia własnej wartości, dobrej kondycji, a przede wszystkim poznania swojej misji życiowej, tej wyjątkowej tylko dla nas. Kiedy już poznasz misję, potrzebujesz dać ją światu…

Czy wiesz jak? Czujesz, że czasami błądzisz w swojej pracy? Twoje dochody Cię nie satysfakcjonują? Jesteś gotowa na nowe możliwości? Jestem po to, by Tobie pomóc.

Moimi nadrzędnymi wartościami są: wiara, relacje, skuteczność oraz miłość i piękno. Moją silną stroną jest przekazywanie wiedzy w prosty sposób. Przekażę Ci esencję trudnego szkolenia w przyjazny i zrozumiały sposób. Mam intuicję do skutecznych narzędzi. Sprawdzę, zanim coś przekażę.

Prywatnie jestem mamą oraz żoną. Zawodowo – przedsiębiorcą w międzynarodowym network marketingu. Z wykształcenia jestem towaroznawcą z 13-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów i sprzedaży produktów w branży wellness.

Odpoczywam podczas prac w ogródku, spacerów oraz czytaniu dobrej lektury.